Каталог

 • HUMA Apples & Cinnamon (яблука, кориця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Apples & Cinnamon (яблука, кориця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Strawberry (полуниця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Strawberry (полуниця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Blueberries (чорниця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Blueberries (чорниця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • Гель енергетичний HUMA Mangoes (манго)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Mangoes (манго) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Cafe Mocha (кава) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA  Cafe Mocha (кава) з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Raspberries (малина) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Raspberries (малина)  з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Chocolate (шоколад) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Chocolate (шоколад) з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Lemonade (лимонад) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA  Lemonade (лимонад)  з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Plus Berries & Pomegranate (ягоди, гранат)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA PLUS Berries & Pomegranate (ягоди, гранат) з електролітами виготовлений за унікальною формулою, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти.

  /p>
 • HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан) з електролітами виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти.

  /p>
 • HUMA Plus Choсolate & Raspberry (шоколад, малина)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Choсolate & Raspberry (шоколад, малина) з електролітами і кофеїном виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти і натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Plus Strawberry & Lemonade (полуниця, лимонад)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Strawberry & Lemonade (полуниця, лимонад) з електролітами і кофеїном виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти і натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Recovery Strawberry (полуниця)

  130.00 грн.

  100% натуральний гель HUMA Recovery Strawberry (полуниця) забезпечує ефективне і швидке відновлення м'язів відразу після інтенсивного фізичного навантаження.

  /p>
 • HUMA Recovery Mango & Banana (манго, банан)

  130.00 грн.

  100% натуральний гель HUMA Recovery Mango & Banana (манго, банан) забезпечує ефективне і швидке відновлення м'язів відразу після інтенсивного фізичного навантаження.

  /p>
 • NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Fruit Punch (фруктовий пунш)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Fruit Punch (фруктовий пунш) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Grape (виноград)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Grape (виноград) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Lemon Lime (лимон, лайм)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Lemon Lime (лимон, лайм) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
Top