MAMMA CHIA Squeeze Mango Coconut (манго, кокос)

66.00 грн.

Вершковий, чудовий кокосовий горіх і освіжаюче, солодке манго в поєднанні з органічною морквою, ананасом, бананом і органічним насінням чіа забезпечують соковите, поживна тропічне задоволення. Пюре органічне Chia Squeeze Mango Coconut ідеально підходить для ланч-боксів, спортивних перекусів або їжі у будь-який час. Смачні і корисні ласощі для дітей!

Склад
Рекомендації щодо використання

Пюре органічне MAMMA CHIA Squeeze Mango Coconut (манго, кокос)

Вершковий, чудовий кокосовий горіх і освіжаюче, солодке манго в поєднанні з органічною морквою, ананасом, бананом і органічним насінням чіа забезпечують соковите, поживна тропічне задоволення. Пюре органічне Chia Squeeze Mango Coconut ідеально підходить для ланч-боксів, спортивних перекусів або їжі у будь-який час. Смачні і корисні ласощі для дітей!

Наше органічне насіння чіа доповнене смачними фруктами та овочами, щоб створити корисне і смачне харчування для активних людей різного віку. Органічне пюре Mango Coconut, насичене необхідними Омега-3 кислотами, рослинним білком і клітковиною - відмінний делікатес, який забезпечить силу і здоров'я для досягнення ваших цілей. Візьміть трохи природної життєвої сили і потужних поживних речовин на кожен день!

ЧІА + ФРУКТИ + ОВОЧІ

 • Манго
 • Кокос
 • Морква
 • Банан
 • Насіння чіа
 • 1200 мг Омега-3
 • Джерело клітковини
 • 80 калорій
 • Без глютену
 • Підходить для вегетаріанців
 • Без GMO
 • USDA сертифікований органічний

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Насіння чіа видобуваються з квітів Salvia Hispanica, рослини сімейства м'ятних, що росте в Північній, Центральній і Південній Америці. Згадане ще в 3000 р до н.е., насіння чіа вживалося у вигляді зерна, змішувалося з водою, подрібнювалося в борошно, додавалося до лікарських засобів і пресувалося для отримання масла, багатого на Омега-3. Це екстраординарне насіння пропонує повний живильний профіль Омега-3, збалансоване дієтичне волокно, повний білок і мінерали. чіа дійсно є одним з найбільш корисних продуктів в світі!


За останні кілька років на насіння чіа різко виріс попит при розробці «правильних» продуктів. За даними Лондонської дослідницької корпорації  Mintel, з 2017 по 2020 рік кількість продуктів харчування і напоїв, що містять чіа, збільшилася на 70%. 
ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ

MAMMA CHIA Squeeze Mango Coconut (манго, кокос)


кіл-тьдн, %
Вага, г99-
Калорії, k
70-
Калорії з жиру, г
20-
Всього жирів, г
23%
Натрій, мг
100%
Калій, мг
702%
Всього вуглеводів, г
103%
Харчові волокна, г
416%
Цукор, г
70%
Протеїн, г
24%
Кальцій, мг
-4%
Залізо, мг
-2%
Омега-3, мг
1200-
Омега-6, мг
400-
Омега-9, мг
210-

* Процентні добові значення (добова норма) засновані на дієті на 2000 калорій.

ПЕРЕВАГИ НАСІННЯ ЧИА

Чарівне насіння чіа стає широко популярними в усьому світі, так як воно вважається одними з найбагатших поживними речовинами продуктів, відомих сьогодні! Вважається, що щоденне включення цього крихітного і потужного насіння в ваш раціон принесе багато користі здоров'ю, особливо серцево-судинній системі!

ОМЕГА 3

Омега-3 є поліненасиченим жиром і вважається незамінною жирною кислотою, тому що вона не відтворюється організмом. Для такого крихітного насіння, чіа має досить високу кількість Омега-3, наприклад, у 8 разів більше ніж у лососі. Дослідження показали, що жирні кислоти Омега-3 захищають серце, сприяють зниженню артеріального тиску, рівня шкідливого холестерину і різних запалень в організмі людини!

ДІЄТИЧНЕ ВОЛОКНО

Насіння чіа має розчинну і нерозчинну клітковину, яка допомагає  травленню. Багатий зміст клітковини в насінні чіа також сприяє швидкому почуттю насичення!ПОВНИЙ БІЛОК

Це не просто рослинний білок, але і повноцінний білок! Повний білок, що містить бажану пропорцію всіх дев'яти незамінних амінокислот, які вважаються необхідними для дієтичних потреб людей і є необхідною умовою підтримки хорошого здоров'я!

ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ

Крім Омега-3, клітковини і білку, насіння чіа також є джерелом кальцію, заліза, калію, фосфору, магнію і цинку! І цей список можна продовжувати...

АНТИОКСИДАНТИ

Дослідження показали, що вільні радикали сприяють захворюванням, а антиоксиданти блокують вільні радикали, тим самим захищаючи здорові клітини!

ГИДРАТАЦІЯ

Коли насіння чіа поміщають у воду, вони можуть збільшитися в 12 разів у порівнянні з нормальним розміром! Через додаткове утримання H2O споживання гідратованого насіння чіа може допомогти вам залишатися зволоженим протягом більш тривалого часу!

ЧІА - ПРЕБІОТИК

Пребіотичні продукти з високим вмістом спеціальних видів клітковини, які підтримують здорове травлення. Насіння чіа сприяє збільшенню кількості корисних бактерій в кишечнику, допомагають при різних проблемах з травленням, покращують обмін речовин і зміцнюють імунну систему!

Також вам може сподобатися

Top