MAMMA CHIA Squeeze Green Magic (зелена магія)

66.00 грн.

Магія зелені зустрічає магію чіа! Green Magic Chia Squeeze поєднує в собі смачні банани і манго з капустою, спіруліною і хлорелою, перетворюючи цю смачну і корисну їжу в чудове джерело поживних речовин. Ідеально підходить для ланч-боксу для всіх без винятку. Приголомшливі корисні ласощі для дітей!

Склад
Рекомендації щодо використання

Пюре органічне MAMMA CHIA Squeeze Green Magic (зелена магія)

Магія зелені зустрічає магію чіа! Green Magic Chia Squeeze поєднує в собі смачні банани і манго з капустою, спіруліною і хлорелою, перетворюючи цю смачну і корисну їжу в чудове джерело поживних речовин. Ідеально підходить для ланч-боксу для всіх без винятку. Приголомшливі корисні ласощі для дітей!

Наше органічне насіння чіа доповнене смачними фруктами та овочами, щоб створити корисний і смачний делікатес для активних людей різного віку. Органічне пюре Green Magic, насичене необхідними Омега-3 кислотами, рослинним білком і клітковиною - необхідне живлення в будь-який час, яке забезпечує життєву силу і здоров'я для досягнення ваших цілей. Візьміть трохи природної життєвої сили і потужних поживних речовин на кожен день!

ЧІА + ФРУКТИ + ОВОЧІ

 • Банан
 • Манго
 • Капуста
 • Хлорелла
 • Спіруліна
 • Насіння чіа
 • 1200 мг Омега-3
 • Джерело клітковини
 • 70 калорій
 • Без глютену
 • Підходить для вегетаріанців
 • Без GMO
 • USDA сертифікований органічний


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Насіння чіа видобуваються з квітів Salvia Hispanica, рослини сімейства м'ятних, що росте в Північній, Центральній і Південній Америці. Згадане ще в 3000 р до н.е., насіння чіа вживалося у вигляді зерна, змішувалося з водою, подрібнювалося в борошно, додавалося до лікарських засобів і пресувалося для отримання масла, багатого на Омега-3. Це екстраординарне насіння пропонує повний живильний профіль Омега-3, збалансоване дієтичне волокно, повний білок і мінерали. чіа дійсно є одним з найбільш корисних продуктів в світі!


За останні кілька років на насіння чіа різко виріс попит при розробці «правильних» продуктів. За даними Лондонської дослідницької корпорації  Mintel, з 2017 по 2020 рік кількість продуктів харчування і напоїв, що містять чіа, збільшилася на 70%. 
ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ

MAMMA CHIA Squeeze Green Magic (зелена магія)


кіл-тьдн, %
Вага, г99-
Калорії, k
70-
Калорії з жиру, г
20-
Всього жирів, г
23%
Натрій, мг
100%
Калій, мг
702%
Всього вуглеводів, г
103%
Харчові волокна, г
416%
Цукор, г
70%
Протеїн, г
24%
Кальцій, мг
-4%
Залізо, мг
-2%
Омега-3, мг
1200-
Омега-6, мг
400-
Омега-9, мг
210-

* Процентні добові значення (добова норма) засновані на дієті на 2000 калорій.

ПЕРЕВАГИ НАСІННЯ ЧИА

Чарівне насіння чіа стає широко популярними в усьому світі, так як воно вважається одними з найбагатших поживними речовинами продуктів, відомих сьогодні! Вважається, що щоденне включення цього крихітного і потужного насіння в ваш раціон принесе багато користі здоров'ю, особливо серцево-судинній системі!

ОМЕГА 3

Омега-3 є поліненасиченим жиром і вважається незамінною жирною кислотою, тому що вона не відтворюється організмом. Для такого крихітного насіння, чіа має досить високу кількість Омега-3, наприклад, у 8 разів більше ніж у лососі. Дослідження показали, що жирні кислоти Омега-3 захищають серце, сприяють зниженню артеріального тиску, рівня шкідливого холестерину і різних запалень в організмі людини!

ДІЄТИЧНЕ ВОЛОКНО

Насіння чіа має розчинну і нерозчинну клітковину, яка допомагає  травленню. Багатий зміст клітковини в насінні чіа також сприяє швидкому почуттю насичення!ПОВНИЙ БІЛОК

Це не просто рослинний білок, але і повноцінний білок! Повний білок, що містить бажану пропорцію всіх дев'яти незамінних амінокислот, які вважаються необхідними для дієтичних потреб людей і є необхідною умовою підтримки хорошого здоров'я!

ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ

Крім Омега-3, клітковини і білку, насіння чіа також є джерелом кальцію, заліза, калію, фосфору, магнію і цинку! І цей список можна продовжувати...

АНТИОКСИДАНТИ

Дослідження показали, що вільні радикали сприяють захворюванням, а антиоксиданти блокують вільні радикали, тим самим захищаючи здорові клітини!

ГИДРАТАЦІЯ

Коли насіння чіа поміщають у воду, вони можуть збільшитися в 12 разів у порівнянні з нормальним розміром! Через додаткове утримання H2O споживання гідратованого насіння чіа може допомогти вам залишатися зволоженим протягом більш тривалого часу!

ЧІА - ПРЕБІОТИК

Пребіотичні продукти з високим вмістом спеціальних видів клітковини, які підтримують здорове травлення. Насіння чіа сприяє збільшенню кількості корисних бактерій в кишечнику, допомагають при різних проблемах з травленням, покращують обмін речовин і зміцнюють імунну систему!

Також вам може сподобатися

Top