Роль кофеїну в спорті

Прагнучи оптимізувати особисті результати, спортсмени роками експериментували з різними джерелами живлення і добавками! Серед мінливих захоплень для підвищення продуктивності кофеїн був давнім фаворитом для витривалих атлетів. Кофеїн навіть став забороненим (або обмеженим) речовиною для певних спортивних змагань. Аж до 2004 року міжнародний олімпійський комітет обмежував рівень кофеїну, для допінг-аналізу крові, який повинні були пройти спортсмени! Таким чином, виникає питання, як же кофеїн впливає на загальну спортивну результативність?

Один із способів, якими кофеїн може поліпшити спортивні результати, знаходиться прямо перед носом. Для багатьох наша щоденна чашка кави - наш бажаний розумовий будильник. Щоденний ритуал допомагає зменшити розумову втому і запустити наш мозок в функціональне стан.

Цей вид розумової гостроти фактично працює на користь витривалості спортсменів. Хоча розумова втома дуже мало впливає на фізіологічні показники продуктивності, вона, як виявилося, серйозно позначається на сприймається максимальної потужності або потужності. Простіше кажучи, коли наш мозок втомився, дуже легко переконати наше тіло в тому, що воно теж втомлено. Наше фізичний стан буде залежати від нашого психологічного стану.

Кофеїн був центром багатьох досліджень, в яких теоретизували, що він грає роль в уповільненні настання м'язової втоми. Такі дослідження проводили зі спортсменами беруть участь в тривалих змаганнях, де головним критерієм є витривалість. Основним об'єктом вивчення були фізіологічні реакції на кофеїн під час аеробних вправ. Було встановлено, що при прийомі всередину перед тренуванням кофеїн може уповільнювати швидкість, з якою наш мозок виділяє гормональні реакції (що призводять до втоми) до рівнів аеробного навантаження.

З цих причин кофеїн продемонстрував серйозний потенціал для поліпшення результатів в спорті на витривалість. Відомий американський виробник Nuun Hydration пропонує концентрат електролітів і вітамінів, що містять кофеїн (подивіться на чорний колір і слово «енергія» на упаковці).

Ці продукти містять 40 мг кофеїну з екстракту зеленого чаю на додаток до натуральному складу електролітів для відновлення сил! Зелений чай був обраний в якості чистого рослинного джерела кофеїну через його здатності, поступово вивільняти енергію. Замість того, щоб давати різку і важкий для нас сплеск енергії, кофеїн з зеленого чаю забезпечує рівномірне засвоєння його нашим організмом. Використовуйте Nuun з кофеїном за 30 хвилин до тренування, в стані крайньої втоми або перед фінішем, для максимальної користі та ефективності!

Вживаючи кофеїн з NUUN, будьте впевнені, ви отримаєте чисту енергію і необхідні електроліти, а також прекрасний настрій і відмінні спортивні результати!

Top