Каталог

 • MAMMA CHIA Squeeze Blackberry Bliss (чорничне блаженство)

  66.00 грн.

  Органічна ожина з'єднується з соком фіолетової моркви, щоб створити чудовий делікатес, що містить Омега-3 кислоти, рослинний білок, клітковину і багато іншого. Blackberry Bliss Chia Squeeze ідеально підходить для підвищення енергії до або після тренування, а також, для перекусу на ходу, для ланч-боксів всім без винятку! Смачні і корисні ласощі для дітей!

  /p>
 • MAMMA CHIA Squeeze Cherry Beet (вишня, буряк)

  66.00 грн.

  Органічна вишня, що розривається від солодкості, поєднується з червоним буряком, створюючи соковитий аромат, повний смаку і задоволення. Пюре органічне Cherry Beet Chia Squeeze ідеально підходить для обіду, спортивного перекусу або в якості закуски на ходу. Смачні і корисні ласощі для дітей!

  /p>
 • MAMMA CHIA Squeeze Green Magic (зелена магія)

  66.00 грн.

  Магія зелені зустрічає магію чіа! Green Magic Chia Squeeze поєднує в собі смачні банани і манго з капустою, спіруліною і хлорелою, перетворюючи цю смачну і корисну їжу в чудове джерело поживних речовин. Ідеально підходить для ланч-боксу для всіх без винятку. Приголомшливі корисні ласощі для дітей!

  /p>
 • MAMMA CHIA Squeeze Mango Coconut (манго, кокос)

  66.00 грн.

  Вершковий, чудовий кокосовий горіх і освіжаюче, солодке манго в поєднанні з органічною морквою, ананасом, бананом і органічним насінням чіа забезпечують соковите, поживна тропічне задоволення. Пюре органічне Chia Squeeze Mango Coconut ідеально підходить для ланч-боксів, спортивних перекусів або їжі у будь-який час. Смачні і корисні ласощі для дітей!

  /p>
 • MAMMA CHIA Squeeze Strawberry Banana (полуниця, банан)

  66.00 грн.

  Чудово поєднані полуниця і банани разом зі свіжим буряком, об'єдналися, щоб зробити це пюре з чіа просто чарівним! Ви будете завжди у прекрасному настрої з цим чудовим перекусом для підвищення життєвих сил, куди б ви не йшли. Це пюре ідеально підходить для легких перекусів і ланч-боксів для всіх і кожного. Ідеальні ласощі для дітей і дорослих!

  /p>
 • MAMMA CHIA Squeeze Wild Raspberry (дика малина)

  66.00 грн.

  Смак свіжозібраної, ароматної, соковитої дикої малини і буряка, разом з вітамінами створюють цей здоровий і смачний делікатес для поповнення життєвої сили. Прекрасне як кімнатної температури так і охолоджене, пюре чіа і дикої малини - райська насолода, де завгодно і коли завгодно. Прекрасне і корисне частування для дітей!

  /p>
Top